Duben 2009

1 máj

29. dubna 2009 v 19:35 | tina |  Láska
To je hrůůůůůza já nemám s kym bejt na 1. máje.No možná že nejsem sama,ale já se s tim něják nedokážu vypořádat.Dokonce se mi i zdálo že na 1 máje ke mě přišel Kaiser.No jo krásnej sen. Jenom je fakt škoda že to nemůže být pravda.Ale co kluka mi nahraděj dobrý Kámošky.

Rande s Kaiserem

27. dubna 2009 v 16:50 | tina |  Láska
To je super Míša(taková prdlá blonďatá a malá) mi domluvila s Kaiserem rande.Vůbec nevimm co mám dělat jak se namalovat,oléct a hlavně co mu říct.Vono by to totiž vypadalo trošku divně kdybych za nim přišla a řekla mu:,,Dobrý den,já vás miluju!"I když vim že u něj nemám šanci ale já to fakt nechci vzdát.No von je trošku rozdíl když jemu je 53(no 16 května má narozky a bude mu 54)A já jsem ještě malá i když s velkejma vnadama.No ale určitě vám napíšu jak to s tím randem dopadlo.

Něják se mi nic nedaří

25. dubna 2009 v 15:06 | tinka |  kecíky psané mnou
Je to divný poslední dobou se mi vůbec nic nedaří.Ve škole mám blbí známky,kámošky i kámoši jsou
na mě naštvaný a Kaiser mi nenapsal ještě ani esemesku.Asi většina z vás neví co to je být takhle na dně.I když je možné že se vám tyhle myšlenky taky někdy rojí hlavou.Jo a nakonec bych chtěla poděkovat:rodině,kačence,stáně,Zuzce a ostatním Dobrým kámoškám,Vážně DĚKUJU.

láska

23. dubna 2009 v 16:30 | tina |  Láska

Citáty o lásce

-Není pět nebo šest divů světa,ale jen jeden: LÁSKA
-Láska je první poznání smyslu života. Ale zároveň poslední pohled za dětstvím.
-Světu jsi možná jen jedinou osobou, ale jediné osobě můžeš být celým světem.
-Někteří lidé vstoupí do našeho života a zase odejdou. Někteří zůstanou jen chvíli a navždy změní náš život.
-Lidská přirozenost nemá lepšího pomocníka než lásku.
-Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.
-Pravá láska je stav, ve kterém člověk cítí osudovou potřebu být neustále s milovanou osobou.
-Žádný muž ani žena neví, co je to dokonalá láska, dokud nejsou ženatí nebo vdaní čtvrt století.

Myslim si že je dost důležitý se těhlech citátů držet,jinak na tom zůstanete stejně jako já budete ÚPLNĚ SAMY bez lásky a hlvně bez zmrzliny


Pro stáńičku

19. dubna 2009 v 11:22 | tinka |  Moje Kámošky
Stáňo,vážně mně mrzí že se cítíš takhle mizerně a zvlášt teď na jaře.Neboj vážně to přejde kdyby ti bylo hodně smutno pust si na youtube Kaisera s Lábusem(vážně to pomáhá)No ale možná tě to nezajímá.Ale když tě taková slabost přepadne pamatuj:MÁŠ SPOUSTU KÁMOŠEK.

Rozhodnutí

8. dubna 2009 v 20:48 | tina |  kaiser a lábus
Jestli jste četli ten poslední článek(pod těma obrázkama)víte že jsem se tam rozhodovala o čem nebo o kom budu psát teď.No a moje definytyvní rozhodnutí je no.....tak průběžně o všem ale teď znova o(bohužel nemůžu říct ,,Mém")Kaiserovi.

Asi už víte o filmu Líbáš jako bůh(jen tak pro zaostalé ten film právě běží v kyně takže jestli by jste chtěli můžete se taky na něj jít podívat).Je to film o lásce spojený s humorem a i nenávistí a manželství.A já jsem si tenhle film nemohla nechat ujít no a proč asi no přece kůli Kaiserovi,který tam hraje Františka.Jo a ještě kdyby jste chtěli vidět alespoň ukázky podívejte se na:www.libasjakobuh.cz Díky
(tadle fotka je s autogramiády)

konečně jaro

6. dubna 2009 v 14:30 | tinka |  kecíky psané mnou
Ahoj jelikož už je jaro svítí sluníčko a rodtou kytičky mám tu taky pár jarních a Velikonočních obrázků.a teď pár jarních obrázků:

No asi vás tyhle kytky nezajímaj po pravdě mě taky ne ale nemám co dělat protože jsem nemocná.Asi se v příštím článku vrátím ke Kaiserovi a Lábusovi ale možná taky ne no ještě nevím. Ale určitě vím že s tmhle blogem jen tak rychle nepřestanu celkem mě to tu i baví.