Leden 2010

Básnička

30. ledna 2010 v 20:31 michael jackson
Takže opět jsem se dívala na různý články o Michaelovi a našla jsem tuhle básničku:
michael...král
kdo ho spatřil,ten se smál
a celý den byl boží,nádherný a jasný
tak jako michael-krásný
on je naše sluníčko
kdokoli se pousměje maličko...
ten už ví,že nad něj není
michael-to je moje snění
rozkošné potěšení
MICHAEL IS BEAUTIFUL!!!

Výzo

28. ledna 2010 v 15:39 | Tina |  kecíky psané mnou
Takže se rozdávalo vysvědčení a tak jsem se chtěla zeptat jak jste dopadli,
moje bylo cellkem dobrý měla jsem 8 jedniček 5 dvojek a 1 trojku.Ale blbý je to že mi rodiče slíbili že když nedostanu žádnou 3 tak že mi koupěj takovou nádhernou kabaelku s fotkama a článkama s Michaelem a klobouk,kterej je pro mě tak Moc Moc důležitej.Já vim že si řeknete co to jsem za fanynku Michaela Jacksona,když nemám ten klobouk,ale mě ho prostě rodiče nedovolej si koupit. Furt říkaj:,,Koupíme ti ho,ale až za něco"třeba až budu mít Svátek(kterej budu mít až v létě) ,k narozkám(který už jsem dávno měla) nebo až udělám zkoušky(který jsou vážně těžký).Takže musim furt čekat.....

ale odbočila jsem:Takže to vysvědčení:dokonce i jako třída máme hustej průměr máme 1.48 nebo tak něják.Ale celkem mě potěšilo že jsem se dozvěděla že zdaleka nejsem nejblbější ze třídy(ÚSPĚCH:-D)

Tak a co vaše vysvědčení???

Stop!

22. ledna 2010 v 18:04 | tina |  kecíky psané mnou
Takže,chtěla jsem jenom říct že tu teď pár měsíců(asi tak 3)nebudu psát články tak často,protože to teď opět trošičku nestíhám....no tak za 1.chodim na přípravný kurzy a musim dělat různý testy na gymnázium,za 2.se musim učit do školy,aby jsem si to nepo...hned na začátku pololetí a za 3.,protože mě trochu unavuje jak sem skoro nikdo nedává komentáře.Skoro každej den mi sem chodí asi tak 8lidí a nikdo mi nenapíše komentář:-(Takže mívám tak 2 komentáře za měsíc což je fakt dost málo.Já určitě tenhle blog nechci zrušit,ale je to(jak už jsem jednou psala)vážně strašně nudný.

Takže Vás moc moc prosím o těch pár komentíků


Pozvánka-This is it

14. ledna 2010 v 21:47 michael jackson
více se dozvíte TADY

Michael a jeho smrt

9. ledna 2010 v 19:25 | Jacksonka |  michael jackson
Vyšetřování smrti Michaela Jacksona bylo ukončeno a je pravděpodobné, že jeho osobní lékař Conrad Murray, poslední kdo zpěváka viděl na živu, bude obviněn z trestného činu neúmyslného zabití. Informaci uvedl v pátek internetový server Contactmusic.

Okolo jeho smrti se rozjela obrovská diskuze,jsou tu různý možnosti:např.že ten doktor Conrad Murray je Michael:odpověď na otázku,proč by se nechal maskovat na svýho doktora je taková: Prostě už NECHTĚL být Michaelem Jacksonem.On dokonce sám v jednom rozhovoru řekl že má strašně těžký život,bez lásky,bez pochopení a bez soukromí.

Další možnost je že by byl Murray jen Michaelův kamarád a Michaelel ho poprosil,aby se vydával za toho kdo ho ,,zabil"

Je pravda že Michael opravdu neměl lehký život,jeho život byly jedny velké soudy a tahanice přes soudy.A právě to je ten důvod proč začal brát takový množství prášků.Prostě nato psychicky nestačil.Prostě to byl neuvěřitelně citlivý člověk.A já si myslim,že pokavaď doopravdy zemřel,měli by ho už ty novinářský SVINĚ nechat konečně napokoji.

Co je novýho ?!

6. ledna 2010 v 18:24 | jacksonka |  kecíky psané mnou
Takže novinky:No největší novinka je že chystáme ještě s pár holkama geniální plán(pomstu)na pár lidí který nám fakt berou nervy!!!!No prostě jsme se rozhodly že se jim pořádně pomstíme. Už se na to těšim:-D

a teď něco zajímavýho o Michaelovi:Na internet se neoficiálně dostala část neznámé společné písničky Michaela Jacksona a Lennyho Kravitze kouknout se můžete TADY.Je to celkem pěkná písnička,no co myslíte vy???